Авіакомпанія Czech Airlines відновлює рейси Прага-Одеса

0
161
рейс Прага-Одеса

Авіакомпанія Czech Airlines з 30 травня 2019 року відновить виконання рейсів за маршрутом Прага-Одеса. Про це повідомляє міжнародний аеропорт Одеса.

Як також повідомили на підприємстві, рейси Czech Airlines з Праги до Одеси будуть виконуватися двічі на тиждень – по понеділках і четвергах. З 17 червня додасться рейс по суботах, а з 1 липня – по середах. Час вильоту – 22:45 за місцевим часом, час у дорозі – 2 години.

До того ж, з Одеси з 30 травня літак буде відправлятися по вівторках і п’ятницях; з 18 червня – також по неділях, а з 2 липня – по четвергах. Час вильоту – 5:00 за місцевим часом.

При цьому CSA з 11 січня припинили регулярні рейси з Праги в Остраву і Братиславу. Крім того, будуть припинені перельоти з Братислави в Кошице. Причина – недостатня кількість літаків, що підходять для цих авіаперельотів.

Компанія залишає тільки один прямий маршрут з Праги в Кошице.

ČSA до сьогоднішнього дня використовувала для зазначених перельотів три орендованих літаки ATR 42, які має намір повернути в найближчі тижні їх власникам. Більш місткі лайнери чеська авіакомпанія задіяти на цих маршрутах не хоче. Раніше літаки з Праги до Братислави літали три рази в тиждень, потім, після прибуття в Братиславу, вони продовжували переліт до Кошице. У 2011 році був відкритий новий маршрут між Прагою і Брно, проте і він був скасований через низьке завантаження.

Джерело: www.odessa.aero, novinky.cz

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here