Чехія відкриває кордони c Австрією і Німеччиною, відкриваються аеропорти

0
80
чехія відкриває кордони з німеччиною і австрією

З вівторка, 26 травня, в Чехії відкриті всі пункти перетину кордонів з Німеччиною і Австрією. Перевірки будуть випадковими, однак для повернення в республіку необхідно буде пред’явити негативний тест на covid-19.

Таке рішення ухвалив уряд Чехії на засіданні 25 травня.

«З вівторка ми відкриваємо все залізничні та автомобільні переходи з Німеччиною і Австрією, а також перехід через річку Грженско, і скасовуємо масові перевірки на кордонах. Ми домовилися з нашими німецькими та австрійськими колегами, щоб у них умови були такими ж», – сказав міністр внутрішніх справ Чехії Ян Гамачек.

Починаючи з вівторка, в’їзд на територію країни дозволений громадянам держав, що входять до складу Євросоюзу, і іноземцям, які проживають в ЄС на постійній основі. Час перебування в Чехії обмежений 72 годинами, мета поїздки – бізнес або відвідування родичів. Іноземці зобов’язані вказати адресу перебування в ЧР, пише інформагентство ЧТК.

Одночасно з 26 травня пасажири для перельоту в рамках Шенгену зможуть скористатися послугами аеропортів в Брно, Остраві, Карлових Варах, Пардубіце. Поки для міжнародних рейсів відкритий тільки празький аеропорт в Рузине. Однак при в’їзді в Чеську Республіку людям потрібно буде пред’явити негативний тест на covid-19 не старіше чотирьох днів, в іншому випадку вони повинні будуть відправитися в карантин на 14 днів. Крім того, залишається в силі запобіжний захід, який не дозволяє туристам в’їжджати до Чеської Республіки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here