Чехи укладають шлюби з іноземцями все частіше

0
417
шлюб з чехами

У Чехії все частіше реєструються шлюби з іноземцями: якщо в 2010 р. таких шлюбів налічувалося 4.110, то в 2016-му їх було укладено 4.700.

У 2010 р. заміж за чехів вийшли 370 українок і 125 росіянок, у 2016 р. — 310 та 138.

На чешках в 2010 р. одружилися 105 українців, у 2016 р. їх було рівно стільки ж. Даних про росіян немає.

Сайт Lidovky.cz розповів історію українки Насті, яка вийшла заміж за чеха Томаша. Їм довелося пройти через багато чого, перш ніж Настя змогла отримати право жити в Чехії як член сім’ї громадянина ЄС.

Вони познайомилися, коли Настя вчилася в чеському вузі і зустрічалися два роки. Чеські чиновники проводили ретельні перевірки достовірності їх відносин.

Співбесіда Насті перед отриманням дозволу не перебування тривала півтори години. Питання задавали і Томашу. У них випитували подробиці знайомства і чому весілля зіграли в Чехії, а не на Україні.

Хоча за законом перевіряючі не мають права розпитувати про сексуальне життя, парі ставили питання про використання протизаплідних засобів і подружній обов’язок.

За словами представників громадських організацій, бували випадки, коли у подружжя вимагали надати послані один одному СМС повідомлення та електронні листи. Також ставили питання про постільну білизну і про те, що подружжя їло за останньою спільною вечерею.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here