Чеські банки змушені будуть надавати інформацію про вкладників

0
128

В рамках боротьби з відмиванням грошей банки, ощадкаси, кредитні товариства і компанії по обслуговуванню пластикових карток Чехії повинні будуть надавати інформацію про своїх клієнтів чеським та іноземним податковим органам відповідно до закону. Адвокати, нотаріуси, консультанти по оподаткуванню та аудитори будуть зобов’язані надавати такі дані тільки в рамках міжнародного співробітництва.

Нижня палата парламенту ЧР прийняла відповідну поправку до закону про податки, відхиливши проект «піратів», які пропонували поширити вимогу про розкриття інформації адвокатами і нотаріусами також на вимогу чеських податківців. Пропозиція «піратів» підтримала частина фракції ANO і комуністи.

За пропозицією депутати відмовилися від зобов’язання банків надавати інформацію про те, який телефонний номер або IP-адреса клієнта підключається до банківських послуг. Крім того, нові зобов’язання не будуть застосовуватися до дати вступу закону. Міністр фінансів Алена Шилерова (ANO) задоволена цим і відхилила заяву опозиції про те, що поправка порушить банківську таємницю. “Я вважаю, що це великий успіх”, – сказала вона.

Джерело: www.euro.cz

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here