Чеські міста і селища отримають безкоштовний WiFi

0
228
доступний інтернет

Європейська комісія відкрила прийом заявок від населених пунктів, які можуть безкоштовно отримати wifi підключення до інтернету в громадських місцях. Міста і селища країн ЄС можуть реєструватися на інтернет-порталі WiFi4EU.eu, щоб отримати кошти під ці цілі.

Бездротові інтернет-мережі, створені в рамках програми WiFi4EU, повинні будуть працювати абсолютно безкоштовно. В них не повинно бути реклами та збору персональних даних. Фінансування отримають лише ті мережі, які не будуть дублювати вже наявні приватні або громадські мережі подібної якості.

Завдяки новому проекту інтернет з’явиться в парках, на площах, в залах очікування, у музеях і бібліотеках. ЄС також передбачає, що органи місцевої влади зможуть розвинути власну систему цифрових послуг, наприклад, як електронна охорона здоров’я або електронна міська адміністрація.

Мета кампанії – зробити інтернет доступним для всіх жителів ЄС. В Єврокомісії вважають, що повнофункціональна цифрова мережа могла б приносити економіці ЄС до 415 млрд євро в рік.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here