Чеські компанії найчастіше купують українці і словаки

0
109
українці найбільше купують чеських компаній

Минулого року іноземці купили 2556 чеських компаній. Це на 25% менше, ніж в 2019 році. Чеські компанії найчастіше купували українці (692), словаки (497), угорці (148), росіяни (125), румуни (122) і поляки (119), повідомляє Bisnode A Dun & Bradstreet Company.

«Продаж чеського бізнесу минулого року завмер, як і внутрішня економіка. Складні умови ведення бізнесу, обмеження на поїздки, підвищені ризики або невизначені перспективи є основними причинами, за якими іноземні інвестори купували значно менше чеських компаній в 2020, ніж за останні сім років, коли ми почали відслідковувати цю статистику», – каже Петра Штепанова, аналітик Bisnode A Dun & Bradstreet Company.

«27% чеських компаній, які в минулому році перейшли в руки іноземних власників, були куплені українцями. У період з 2014 по 2017 рік більшість чеських компаній купували словаки, проте з 2018 року чеські фірми стали активно купувати українці, відсунувши Словаччину на друге місце », – додає Штепанова.

«Чеські компанії купують в основному підприємці з країн, з якими у нас є географічні, історичні та економічні зв’язки. У топ-10 увійшли всі країни V4, а також Росія, Румунія і Болгарія з посткомуністичного блоку », – повідомили в Bisnode.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here