Чому чехи бояться іммігрантів

0
114
чехи бояться іммігрантів

Більше половини чехів досі сприймають іммігрантів інших національностей як проблему країни. Але порівняно з минулим роком кількість людей, які так вважають, знизилася на 6% і склало 58%.

Найчастіше чехи асоціюють іноземців, які довгий час проживають у ЧР, з зростанням криміналу і поширенням хвороб. Стало менше громадян, які вважають, що іммігранти сприяють зростанню безробіття. Такі результати показало дослідження Центру вивчення громадської думки за березень 2018.

70% опитаних погодилися з тим, що іноземці, які постійно проживають в Чехії, підвищують рівень злочинності в країні. Не змінилося і число людей, які переконані, що іммігранти становлять ризик для здоров’я чехів. Так вважає 62% респондентів.

Менше половини чеських громадян вважає, що іноземні громадяни загрожують способу життя чехів і стають причиною зростання безробіття.

Більше половини опитаних не згодні з тим, що іноземці сприяють вирішенню проблеми старіння населення, розвитку економіки і збагачують чеську культуру. Позитивно на це питання відповіло близько 20% чехів.

Також чехів запитали, чи становлять іноземці проблему за місцем їх проживання. Іммігрантів вважають проблемою 26% опитаних. 47% не бачать у цьому проблеми. Майже 25% відповіли, що в їхньому районі іноземці не живуть.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here