Дані про нелегалів в Чехії

0
250
нелегали в чехії

У 2017 р. в Чехії було затримано 2918 іноземців, які працювали нелегально. Переважна більшість перебувала в Чехії законно, але не мало права тут працювати. Лише у 73-х іноземців не було якогось дозволу на перебування в Чехії.

Про це повідомляє сайт Novinky.cz.

Найчастіше в Чехії ловили нелегально працювали громадян України, Молдови та В’єтнаму. Серед нелегалів з ЄС переважають словаки, болгари і румуни.

Якщо в 2011 р. за нелегальне працевлаштування з Чехії було депортовано 243 іноземця, то в минулому році таких нарахували 3111. У цю цифру включені нелегали, затримані до 2017 р., але з якихось причин не депортовані відразу. Частіше інших депортували українців і молдаван.

У 2017 р. в чеські консульства подали 42435 прохань про видачу дозволу на перебування з метою працевлаштування. Схвалено 39.224 прохання. У чеських фірмах і компаніях наполягають, що цього дуже мало, і навіть спеціальні програми залучення українців, філіппінців і монголів не допомагають.

За даними на кінець минулого року, у Чехії офіційно працювало 472354 мігранта. Серед працюючих громадян ЄС переважали словаки, румуни, поляки, болгари і угорці. Серед представників країн, що не входять в ЄС, лідирують українці, росіяни та в’єтнамці.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here