Гігієністи проведуть тести на Covid-19 в гуртожитках

0
63
коронавірус в чехії

Гігієністи в рамках профілактики повинні зосередитися на гуртожитках з іноземними працівниками, щоб запобігти поширенню коронавіруса. Про це заявив заступник міністра охорони здоров’я Роман Примула. За його словами, це питання вже обговорюється з поліцією у справах іноземців.

За словами Примули, тестування іноземців, що проживають в гуртожитках, з метою профілактики вже готується. «Наприклад, ведуться інтенсивні переговори з поліцією у справах іноземців, щоб ми знали, які особи там знаходяться. Треба розуміти, що це не тільки офіційні гуртожитки. Багато працівників проживають не зовсім легально, там ризик ще більше », – сказав Примула.

В результаті взаємодії з поліцією з’ясувалося, що дуже важко отримати інформацію про те, де живе іноземець. Ще складніше дізнатися, де він працює. «Оскільки вони працюють тут нелегально, вони відмовляються надавати ці дані», – додав він.

За словами Примули, компанії, співробітники яких живуть в гуртожитках, повинні самі їх перевіряти. За його словами, компанії повинні хоча б вимірювати температуру у людей, які приходять на роботу.

Занепокоєння через нове поширення вірусу збільшилось у зв’язку з тим, що на шахті «Дарков» гірничодобувного підприємства OKD в Карвіні Моравсько-Сілезького краю стався спалах епідемії коронавіруса, там проводиться масове тестування. На даний момент виявлено 120 інфікованих працівників і 12 членів їх сімей. Серед тих, що заразилися – четверо громадян Польщі і один Словаччини.

Лікарі планують протестувати на коронавірус НЕ 1000 чоловік, як планувалося раніше, а 2400 шахтарів і членів їх сімей. Роботу з виявлення заражених ускладнює те, що з деякими відсутніми працівниками не вдається зв’язатися. Всього в шахті «Дарков» працює 1800 чоловік. Covid-19 почав там поширюватися минулого тижня.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here