Як буде виглядати Різдвяний ярмарок в центрі Старого міста Праги?

0
452
різдвяні свята прага

Організатори різдвяного ярмарку на Староміській площі поділилися подробицями оформлення як головної ялинки країни, так і декорацій наметів з їжею і сувенірами. Мотив різдвяного ярмарку в центрі Праги – чеські казки, особливо казка про Попелюшку, тому до неї так багато відсилань: велика кришталева туфелька, іграшки у вигляді лісових горіхів, декорації у вигляді співаючих птахів і багато іншого.

Урочисте відкриття ярмарку відбудеться 1 грудня о 10:00, цього ж дня ввечері на Староміській площі відбудеться церемонія запалення головної ялинки країни. Захід заплановано на 16:30. Яскрава світлова і музична вистава, згідно з традицією останніх років, будуть повторюватися щодня о 16:30, 17:30, 18:30, 19:30, 20:30 і 21:30.

Запалення головної ялинки країни буде супроводжуватися по черзі двома композиціями: головною композицією з казки «Три горішка для Попелюшки» і піснею Джона Вільямса «Somewhere in my memory» з найріздвянішого фільму «Один вдома».

Посилення заходів безпеки на різдвяні свята

У період Адвенту та різдвяних свят у Празі встановлять спеціальні бар’єри для забезпечення безпеки людей. Аналогічні споруди встановлювали і в попередні роки.

Вже з цієї суботи на вулицях посилиться контроль порядку. Стежити за безпекою в передсвятковий період будуть сотні озброєних поліцейських кожен день. Про це на прес-конференції повідомили міністр внутрішніх справ ЧР Ян Гамачек і заступник президента поліції Мартін Вондрашек.

За словами Гамачека, секретні служби повідомили, що не мають будь-якої інформації про те, що Чехії загрожує теракт. Проте, поліція прийняла рішення захистити безпеку за допомогою бар’єрних обмежень, що перешкоджають в’їзду автотранспорту в місця високої концентрації людей.

Підвищені заходи безпеки будуть прийняті в суботу, 1 грудня, і скасовані 9 січня 2019 року. Вони стосуватимуться окремих місць і акцій по всій Чехії, а також всіх місць з високим завантаженням: різдвяних ярмарків, концертів, аеропортів, вокзалів і метро.

Також поліція попередила, що перед Різдвом в Празі підвищується число кишенькових крадіжок, зростає інтернет-шахрайство, частіше обманюють пенсіонерів.

Джерело: ceskenoviny.cz

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here