Як карають у Чехії жінок за засмагу топлес?

0
359
Як карають у Чехії жінок за засмагу топлес

У гарячу пору року біля водойм і в парках люди із задоволенням приймають сонячні ванни. Досить часто можна зустріти жінок, які засмагають топлес — без верхньої частини купальника. За засмагання топлес притому можна отримати штраф у розмірі до 5 тис. крон.

У Празі, однак, все не так суворо, правоохоронці оцінюють ситуацію індивідуально. «Теоретично жінка з голими грудьми може скоїти правопорушення — обурення громадськості, але для цього повинні бути виконані три умови: це повинно відбутися в громадському місці, поведінка жінки має збурити як мінімум двох присутніх одночасно громадян і суперечити загальноприйнятим нормам моралі», — пояснила прес-секретар празької поліції Ірена Сейфертова.

«У наш час, коли оголені тіла часто зображені у ЗМІ і навіть у деяких рекламах, є питанням, чи обурять когось оголені жіночі груди», — додала Сейфертова.

У разі, якщо поліція прийде до висновку, що жінка вчинила правопорушення, штраф може скласти згаданих 5 тис. крон або ж почнеться адміністративний розгляд. За словами Сейфертової, однак, випадки виклику поліції через загоряння топлес є поодинокими і в Празі не було виписано жодного штрафу.

Зрозуміло, в ареалах, де така поведінка заборонена, діють більш суворі правила.

Більш суворо ставляться до топлес загоряння в Брненському районі. Жінка, яка вирішила зняти ліф від купальника, була змушена заплатити штраф у розмірі 100 крон охоронцеві ареалу, якому на «безсоромницю» поскаржилася інша відвідувачка ареалу.

Джерело: aroundprague.cz

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here