Як працюватимуть різдвяні ярмарки в Празі в 2018 році

0
252
різвяний ярмарок у празі

В Празі вже почали працювати перші різдвяні ярмарки. Крім традиційних ярмарків на головних площах міста в цьому році відкриється кілька незвичайних ринків з дизайнерськими виробами та частуваннями з ресторанів.

20-го листопада в Празі відкрився ринок Manifesto Winter Market. Він розташований неподалік від станції метро Florence, навпроти Десфоурського палацу. Гостям ярмарку запропонують свої страви 20 ресторанів. Також тут можна буде купити дизайнерські подарунки. Спробувати смачні страви і гарячі напої можна буде в іглу, що обігріваються, або біля спеціальних багать. Потрапити на ярмарок можна безкоштовно.

Ще одий цікавий різдвяний ярмарок відкриється 15-го грудня в приміщеннях DUP39 за торговим центром Quadrio. Тут теж будуть продаватися дизайнерські вироби.

Ринок Dyzajn Market Zima проходить в Празі не вперше. Цього року він знову відкриється на площі Вацлава Гавела. Ярмарок працюватиме з 8 по 9 грудня, а також з 15 по 16 грудня. Відвідувачам представлять свої вироби 180 дизайнерів. Розважати гостей будуть музичні гурти та діджеї, театральні колективи. Всі бажаючі зможуть взяти участь у творчих воркшопах і, звичайно, купити їжу і напої.

У звичайному режимі в 2018 році працюють класичні різдвяні ярмарки в Празі.

  • Перша з них вже відкрилася на площі Миру. Тут святкові кіоски працюватимуть до самого Святвечора.
  • Головні ярмарки на Староміській та Вацлавській площах будуть відкриті з 1 грудня по 6 січня.
  • Ярмарки на площі Республіки почнуться також 1 грудня, але закінчаться 30 грудня.
  • Ярмарки на Тиловій площі біля зупинки I. P. Pavlova пропрацюють з 23 листопада по 24 грудня.
  • Різдвяні ярмарки відкриються також біля виставкового центру Виставіште в районі Голешовіце і на Анделі. Вони триватимуть з 24 листопада по 23 грудня.

Джерело: metro.cz

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here