Які чеські замки можна буде відвідати взимку

0
262

Туристичний сезон закінчився, проте деякі замки пропонують любителям історії програму навіть в ці холодні місяці.

Замок Кршивоклат

Адреса: státní hrad Křivoklát, Křivoklát 47, 270 23 Křivoklát (подивитись на мапі)

замок кршивоклат
Фото користувача Thuargo (Pixabay)

Величний замок Кршивоклат, побудований в XII столітті, відкриває свої двері у вихідні дні в листопаді з 9 до 15 години. За словами Ладислава Адама, керівника відділу відвідувачів, крім звичайних турів, люди можуть розраховувати на ярмарок, який відбудеться в другій і третій вихідні Адвенту, 7 і 8 грудня, а також 14 і 15 грудня.

«Ми розмістимо близько 70 кіосків і організуємо розважальну програму в головному дворі», – говорить Адам. Взимку працівники замку відновлять деякі колекції.

«До нового сезону ми збираємося додати частину виставки, присвяченій полюванню», – додає Адам. Кршивоклат також буде відкритий в грудні, січні та лютому в вихідні дні з 10:00 до 15:00.

Замок Карлштейн

Адреса: Státní hrad Karlštejn, Karlštejn 172, 267 18 Karlštejn (okres Beroun) (подивитися на мапі)

замок карлштейн
Фото користувача Víťa Válka (Pixabay)

Навіть найбільш відвідувана пам’ятка Центральночеського краю – замок Карлштейн – закриває свої ворота. Він відкритий до 17 листопада, з 10:00 і 15:00, крім вівторка. Після цього до 22 грудня – тільки по вихідним і з другого дня різдвяного свята до 12 січня 2020 року знову кожен день, крім понеділка.

У неділю, 15 грудня, в Лицарському залі Імператорського палацу і в першу неділю Адвенту о 14:00 відбудуться дві ексклюзивних вистави знаменитої чеською різдвяної меси.

Заміська резиденція – замок Радим

Адреса: Radim 1, 281 03, okres Kolín (подивитися на мапі)

замок радим
Фото з сайту zamek-radim.cz

Замок Радим, побудований в 1610 році в стилі ренесанс, розташований між Коліном і Чеським Бродом. Він буде відкритий всю зиму по суботах і неділях. Екскурсії завжди починаються з 11 до 13 години. Також можливе відвідування резиденції в будні дні.

Радим пропонує 2 варіанти екскурсій. Один з них представлений погребами. «У нас добре збереглася чорна кухня, холодильник, їдальня і гардеробна», – каже власник замку Богуслав Опатрни. Ви також можете побачити кабінет губернатора і вартове приміщення. «Ми можемо похвалитися галереєю гобеленів, привезених з Англії», – додав він.

Друга екскурсія запрошує вас на благородний поверх, в жіночі і чоловічі спальні, їдальню, хол і молитовну зону.

Замок Лоучень

Адреса: Loučeň č. p. 1, 289 37 Loučeň, okr. Nymburk (подивитись на мапі)

замок лоучень
Фото з сайту zamekloucen.cz

Замок Лоучень в стилі бароко в Німбурку відкритий цілий рік, в листопаді і грудні щодня з 10 до 17 годин.

«Відвідувачів приваблює наш сад площею 20 гектарів з 12 садовими лабіринтами. Тут прекрасно круглий рік », – говорить каштелян замку Лоучень Вратіслав Закуцкій.

Варто також згадати костюмовані екскурсії по замку. «Екскурсовод проводить екскурсію в костюмі члена княжої сім’ї», – пояснює каштелян, додаючи, що дитячі тури вихідного дня також популярні. «Діти можуть посидіти за князівським столом, подивитися князівські іграшки», – додає Закуцкій.

З 26 листопада по 12 січня в замку будуть встановлені 21 різних прикрашених ялинок.

Лоучень відкритий для відвідувачів навіть в переддень Різдва. У минулому році понад 400 осіб відвідали його в цей день.

Замок Добржиш

Адреса: nám. Svobody 1, 263 01 Dobříš (подивитись на мапі)

замок добржиш
Фото користувача kerut (Pixabay)

У замку в стилі рококо Добржиш основний сезон закінчений, але до червня наступного року він відкритий щодня, крім понеділка, з 8 до 16:30.

«Люди користуються перевагами так званого міжсезоння, тому вони приходять, щоб побачити замок, коли немає натовпів туристів», – каже Тереза ​​Вігласова, керівник Туристичного центру Добржиш. «У продажу будуть різні частування і маленькі різдвяні подарунки», – додає вона.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here