Хто і де вже може гуляти без масок в Чехії?

0
46
носіння маски в чехії

Уряд поступово послаблює правила носіння масок. Однак багато людей, ще не розібралися, де вони можуть перебувати без захисту органів дихання і де вони повинні носити маски.

Діти і студенти

Діти у віці до двох років можуть взагалі не носити маски або інші засоби захисту рота і носа, також їх можуть не надягати діти більш старшого віку, якщо вони знаходяться в дитячому саду або дитячій групі. Однак якщо, наприклад, вони виходять кудись з викладачами, то використання маски обов’язково.

Дозволяється не носити маску під час занять або консультацій, якщо відстань між учнями (і вчителями) становить не менше 1,5 метра. Те ж умова поширюється на студентів та викладачів під час випускних або вступних іспитів. Однак при цьому в приміщенні не повинно знаходитися більше 15 осіб.

На робочому місці

Якщо ви працюєте в офісі, то ви може не носити маску. Однак ваше робоче місце повинне знаходитися в двох метрах від іншого співробітника. Крім того, при пересуванні по будівлі необхідно надіти маску.

Винятки також становлять люди, які виконують роботу, пов’язану з впливом теплового навантаження.

Спортивний майданчик

Спортсменам під час тренувань або матчів можна обходитися без масок. Однак це дозвіл не поширюється на тренерів і інших людей на стадіоні. У той же час спортсмени повинні триматися на відстані двох метрів від інших, що, звичайно, не відноситься до товаришів по команді або членам однієї тренувальної групи.

Крім того, більше немає необхідності носити маски в спортивних залах, фітнес-центрах або на спортивних майданчиках. Проте, в приміщенні або на майданчику повинно знаходитися максимум 100 учасників.

Художники і ведучі

Художники і ведучі, які виступають по радіо і телебаченню, не зобов’язані носити маски, якщо вони знаходяться в студії без глядачів. Однак вони повинні дотримуватися суворих правил гігієни, такі як регулярна дезінфекція рук і робочих місць і вимір температури.

Ті ж умови застосовуються до артистів та інших людей творчих професій, наприклад, при зйомці фільму або організації театральної вистави. Актори не повинні триматися на відстані двох метрів один від одного, але повинні дистанціюватися від глядачів. Закриті приміщення повинні регулярно вентилюватися.

Інші виключення

Люди з психічними розладами, чий статок не дозволяють виконувати цю умову, не зобов’язані захищати свій ніс і рот. Однак дана постанова уряду було поставлено під сумнів доктором Яном Гнізділом, за словами якого міністерство охорони здоров’я чітко не вказало, з якими саме порушеннями психіки це пов’язано.

Крім того, звільнені від носіння масок люди, які їдуть в машині, якщо вони живуть разом, а також водії громадського транспорту, якщо вони знаходяться одні в закритій кабіні.

Також до виключень належать пацієнти і медичні працівники на час, необхідний для надання медичної допомоги, і молодята під час церемонії.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here