Хто з іноземців може приїхати до Чехії?

0
115
повернення в чехію

Хто і як може приїхати до Чехії?

  1. Іноземці, які подали документи на отримання довгострокових чеських віз, а також ті, хто отримав позитивну відповідь, проте ще не встиг вклеїти візу в паспорт, – всі вони можуть отримати візу і приїхати до Чехії відразу після відкриття консульства в країні заявника.
  2. Іноземці, які вже отримали і вклеїли візу в паспорт, (довгострокова віза, віза з метою отримання ВНЖ або трудової карти в країні), можуть приїхати до Чехії. Умова – віза повинна бути дійсною на момент в’їзду в країну.
  3. Іноземці з ВНЖ (пластикова карта – біометрія), які втратили карту, або подали заяву на продовження ВНЖ в Чехії і у яких закінчився термін тимчасової візи (překlenovací štítek) за кордоном, можуть звернутися в консульство для отримання довгострокової візи з метою отримання ВНЖ відразу після відкриття консульського відділення в країні заявника.
  4. Члени сім’ї громадянина ЄС, які подали заяву про продовження дозволу на перебування, можуть вже зараз звертатися до консульських відділення для отримання короткострокової шенгенської візи. У разі якщо паспорт дозволяє безвізовий в’їзд в країну, члени сім’ї громадян ЄС зможуть приїхати до Чехії без додаткових дозволів.

Увага!

Офіційно всі іноземці після приїзду до Чехії зобов’язані мати при собі документ, що підтверджує негативний тест на коронавірус, його термін повинен бути не старше 4 днів. З теста має бути ясно, що результат тестування негативний, дата тесту, дані та контакти лабораторії. Надійніше всього використовувати бланк з сайту МВС ЧР. Винятки: члени сімей громадян ЄС. Вони можуть приїхати до Чехії без довідки, але з умовою обов’язкового 14-денного карантину.

Як все працює насправді?

Незважаючи на заборону для іноземців в’їжджати в Чехію без довідки на коронавірус, за словами багатьох студентів, які повернулися до Чехії, довідку не вимагали на кордоні з Чехією. Однак призначили обов’язковий 14-денний карантин (їхати з аеропорту на громадському транспорті в цьому випадку заборонено, тільки авто).

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here