Лікарі назвали можливу причину масового зараження крові в чеській лікарні

0
199
зараження крові пацієнтів ліберецької лікарні

29-го листопада Регіональна лікарня в місті Ліберець прийняла вісім осіб із зараженням крові. Аналіз підозрюваних препаратів показав, що як мінімум в одному анестетику Пропофол містилися бактерії, які могли викликати отруєння.

Останні тести підтвердили причетність саме цих бактерій: в крові одного з пацієнтів знайшли аналогічні мікроорганізми.

За словами персоналу лікарні, все ще залишається загадкою, як одна і та ж речовина могла потрапити в кров до дев’яти пацієнтів, яких оперували в різні дні і під наглядом різних лікарів і медсестер. Більш того, ємність, в якій знайшли речовину, була викинута відразу після використання.

Тести, які повинні визначити причину отруєння дев’яти пацієнтів, триватимуть і далі. Варто зазначити, що державний центр по контролю медикаментів і раніше попереджав про виняткову акуратність, необхідну при застосуванні Пропофолу.

На щастя, майже всі пацієнти вже прийшли в себе після інциденту. Лише одна жінка все ще перебуває у важкому стані під наглядом лікарні Фридланда. Після інциденту операційний зал опечатали, а будь-які операції заборонили до моменту з’ясування причин зараження.

Джерело: ceskatelevize.cz

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here