Морози в Чехії забрали життя восьми людей

0
163

Останні кілька днів видалися морозними. На більшій території Чехії стовпчики термометрів опустилися нижче -15 °C, на 11 метеорологічних станціях були зафіксовані показники нижче -20 °C, а в Крушних горах був встановлений рекорд, температура повітря становила -25,2 °C.

Остання лютнева ніч увійде в історію, як одна з найхолодніших в історії Чехії. У населеному пункті Гласиво температура повітря склала -18,2 °C, побитий рекорд 1986 року, в Хуранове метеорологи зафіксували -19,1 °C, побитий рекорд все того ж 1986 року, а в Надейкове встановлено новий рекорд з 2005 року, в невеликому місті було -15,3 °C.

Сильні морози в Чехії забрали вже 8 людських життів. Більшість людей загинули від обмороження в Моравськосилезькому краї, Аше і Празі. В Остраві в останні дні замерзли троє бездомних.

Біля містечка Боцановице до дому не дійшла літня подружня пара. Подружжя поверталося додому зі свята в той час, коли нічні температури впали нижче 20 градусів морозу. Чоловіка і жінку у віці 67 і 63 років люди виявили на дорозі. Вони лежали поруч. Ще один чоловік у віці 54 років був знайдений під сходами будинку в Карвине-Фриштате: також з ознаками обмороження.

За словами мера Острави Томаша Мацури, часто проблема полягає в тому, що люди хочуть залишитися на вулиці і відмовляються ховатися від морозу у спеціальних установах.

Метеорологи обіцяють, що на вихідних в Чехії почне поступово теплішати, і незабаром жителі країни відчують наближення весни.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here