Музичні фестивалі в Чехії – літо 2018

0
349
музичні фестивалі чехії

Rock For People Festival

Градец-Кралове, 4 липня – 6 липня

Один з найвідоміших фестивалів в Чехії, у складі в основному хеві-метал, панк, і рок, і деякі з найбільших шоу у світі, яке пропонує, за словами його організаторів, “ідеальне поєднання енергії та відкритості, що робить його прекрасним місцем для сімей, груп і шанувальників всіх віків.” На своєму 24-му році склад в цьому році включає в себе Kooks, The Prodigy, Skillet, Enter Shikari, Rodriguez, Donnie Darko і багатьох інших.

Офіційна сторінка: https://www.rockforpeople.cz/en/

Boskovice 2018 (фестиваль Єврейського Кварталу)

Босковице

5 липня – 8 липня

Багатожанровий фестиваль за участю культурних заходів, включаючи музичні вистави, виставки, театр, кіно, літературу і багато іншого протягом чотирьох днів. Головні визначні пам’ятки цього року – експериментальні звуки американської хіп-хоп групи Dälek і виступ місцевого музичного продюсера Яна П. Мучоу. Босковице – мальовниче місто, розташоване приблизно в 33 км від Брно, відомий своїм замком, готичним замком і літніми фестивалями!

Офіційна сторінка: http://boskovice-festival.cz/en

Masters of Rock

Візовіце, 12 липня – 15 липня

Рок-фестиваль під відкритим небом, який готовий для свого 16-го святкування в Візовіце, в районі винокурні Рудольфа Елинека. Основними музичними стилями фестивалю є power, speed і heavy metal. До складу фестивалю входять такі відомі імена, як Helloween, Gene Simmons, Doro, Arch Enemy і багато інших. Головна сцена Masters of Rock названа в честь Ронні Джеймса Діо, який помер у 2010 році.

Офіційна сторінка: https://www.mastersofrock.cz/en/

Bohemia JazzFest

Брно, 16 липня – 17 липня

Є одним з найбільших літніх музичних фестивалів у Європі, в якому беруть участь майже 100 000 шанувальників джазу. Фестиваль відвідує такі міста, як Прага, Пльзень, Ліберець, Домажлице, Табор і Брно. Саме в Брно фестиваль Bohemia Jazzfest буде відбуватися 16 та 17 липня .

Офіційна сторінка: http://www.bohemiajazzfest.cz/en/

Colors of Ostrava

Острава, 18 липня-21 липня

Міжнародний, відзначений нагородами мультижанровий музичний фестиваль. У 2016 році фестиваль Colors of Ostrava увійшов у десятку найкращих фестивалів Європи за версією The Guardian. Відвідувачів фестивалю чекають концерти, театри, фільми, майстер класи та дискусії. Все це відбувається в дуже стильній обстановці – “Colours” проходить у Дольні Вітковіце, раніше гірничорудному комплексі і заводах металургії. На фестивалі будуть представлені спектаклі Kygo, Jessie J, N.E.R.D., Joss Stone, George Ezra, та Cigarettes After Sex.

Офіційна сторінка: https://www.colours.cz/

Let It Roll 2018

Міловіці, 2 серпня 5 серпня

Один з найбільших барабанних і басових фестивалів у світі, з більш ніж 20 000 відвідувачів, що відвідують близько 300 виступів на дев’яти сценах. Унікальний і оригінальний дизайн сцени змінюється щороку. Фестиваль отримав безліч престижних нагород, таких як “Кращий фестиваль” на Drum&BassArena Awards і “Кращий зарубіжний захід/подія” на National Drum Bass Awards.

Офіційна сторінка: https://www.letitroll.eu/news/

Brutal Assault

Яромерж, 8 серпня – 11 серпня

Фестиваль металу під відкритим небом, який пройде в Йозефовській фортеці у місті Яромерж. Фестиваль вперше відбувся в 1996 році і був присвячений грайндкору. Сьогодні легендарний щорічний фестиваль досяг 22 років і включає в себе 130 виступів на п’яти сценах, в тому числі шоу відомих груп, таких як Paradise Lost, Sepultura, Cannibal Corpse і багато іншого. Організатори запрошують вас “прийти і насолодитися прекрасною атмосферою, дешевим чеським пивом, смачною їжею, божевільними фанами і 100 групами зі всього світу за чотири брутальних дня!”

Офіційна сторінка: http://brutalassault.cz/en/

Хіп-Хоп Кемп

Градец Кралове, 23 серпня – 26 серпня

Хіп-Хоп Кемп, найбільший хіп-хоп фестиваль в Центральній і Східній Європі, святкує своє 17-річчя влітку 2018 року. Фестиваль включає в себе 499 артстів на шести сценах, на яких дивляться більше 20 000 шанувальників. Цей фестиваль неодноразово входив до 50 кращих фестивалів світу за версією CNN. Хіп-хоп Кемп закриє літній сезон обіцяним “святом репу”, як його описують організатори, 23-26 серпня в Градці Краловому.

Офіційна сторінка: http://en.hiphopkemp.cz/

Джерело: brnodaily.cz

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here