МВС Чехії розповіли про зміни в статистиці про мігрантів

0
229
міграція в чехію

Міністерство внутрішніх справ Чехії збирається кожен квартал випускати статистику про міграцію в країні. Кожні три місяці буде оновлюватися інформація про міграцію в Чехії та Європі. Про це повідомляється на офіційному сайті МВС, де вже опубліковані свіжі дані.

В щоквартальному звіті можна буде дізнатися, як складається ситуація з легальною міграцією, міжнародною охороною і нелегальною міграцією на території ЧР. Також висвітлюватиметься інформація про стан справ на головних міграційних маршрутах до Європи.

Міністерство нагадало, що зараз в Чехії все стабільно. Збільшується кількість мігрантів, які приїжджають в країну працювати. Кількість нелегальних мігрантів на основних маршрутах до Європи знизилася до рівня 2012 року, коли міграційна криза ще не настала.

В актуальному звіті МВС повідомляється, що в другому кварталі 2018 року на території ЧР затримали 1 162 нелегальних мігрантів (з початку року – 2 376). Серед нелегальних мігрантів виявлялися громадяни 83 держав, найчастіше – з України (342), Молдови (125), Росії (85) і В’єтнаму (78).

124 людини з початку року були заарештовані за незаконне перетинання чеського кордону (у другому кварталі – 18 іноземців). Найбільше з початку року на кордоні було затримано громадян Іраку (69), Нігерії (15), Сирії (10), Ірану (7) і Росії (3).

Легально в ЧР за розглянутий період проживало близько півмільйона мігрантів, переважно громадяни України, Словаччини та В’єтнаму.

Джерело: http://www.mvcr.cz

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here