На хімзаводі в Чехії прогримів вибух, є загиблі

0
120
На хімзаводі в Чехії прогримів вибух

У чеському місті Кралупи-над-Влтавоу стався вибух, в результаті якого загинули 6 осіб. Ще двоє отримали травми середнього ступеня тяжкості. Вибух стався під час чищення порожньої цистерни для палива. Ця трагедія стала найбільшою за останні півстоліття на промислових об’єктах в країні. Причини вибуху наразі з’ясовує поліція.

Інцидент стався після 10 години ранку. На місце одразу прибули пожежники і рятувальники. Спочатку передбачалося, що 6 осіб постраждали, але реальна ситуація виявилася набагато гірше.

Згідно з доступними даними, серед загиблих є іноземці. Двох людей доставили в лікарню з опіками другого ступеня тяжкості (близько 10% поверхні тіла). Ще один потерпілий отримав жахливі травми обличчя. Пацієнтів після першого огляду направили в виноградську і мотолську лікарні.

Прес-аташе компанії Unipetrol, якій належить частина промислового комплексу, повідомив, що в промзоні сталася надзвичайна пригода. На хімзаводі проходила щорічна, планова операція з очищення паливних резервуарів. Староста міста сказав, що мова йде про локальному нещасному випадку, життю і здоров’ю інших робочих нічого не загрожує. Мешканці міста також можуть бути спокійні. Міський чи обласний кризовий штаб скликати не знадобилося.

Джерело та фото: praha.idnes.cz

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here