На відвідування Чехії туристів спонукають пам’ятки, пиво і кіно

0
128
туристи в чехії

Історичні пам’ятки та архітектура, визначні пам’ятки, пиво, а також кінокадри, зняті в Чехії – згідно з опитуванням громадської думки, проведеним серед туристів, саме це і є головні причини, за якими іноземці вирішують відправитися на відпочинок саме в Чехію.

Ключовими країнами для туристичного бізнесу Чехії залишаються Німеччина, звідки приїжджає п’ята частина відвідувачів країни, далі Словаччина, Польща і Росія.

«З усіх доступних анкет і опитувань випливає, що найбільш доброзичливо до чехів ставляться поляки. Вони нас люблять, але, треба сказати, чехи не завжди відповідають взаємністю», – розповіла Чеському Радіо Соня Махова з агентства CzechTourism. Першу п’ятірку закривають США – минулого року в Чехії прибуло 540 тисяч американських туристів.

«Крім гостей із США до нас почали набагато активніше їздити туристи з азіатських країн, Китаю та Південної Кореї, а також з Ізраїлю. Відвідувачі з цих держав займають на вітчизняному туристичному ринку все більш значуще місце, витісняючи таким чином приїжджих із Європи. Наприклад, у випадку Китаю, кількість туристів з 2016 року зросла на 38 відсотків», – ділиться Махова.

«У всіх національностей, крім французів, Чехія асоціюється, в першу чергу, з пивом, всі опитані туристи в своїх відгуках підкреслюють красу історичних місць, а також замків і фортець. Їм добре відомі марки і бренди «Шкода», «Плзеньський праздрой», «Чеські авіалінії». Туристи знають наших спортсменів, в першу чергу футболіста Петра Чеха, тенісиста Івана Лендла і Мартіну Навратилову», – розповідає Рената Касалова з CzechTourism.

А ось ще деякі цікаві факти, що випливають з результатів опитування: більшість приїжджих сприймають Чехію як країну з вигідним поєднанням ціни та якості; практично половина німців і французів все ще подумки відносить Чеську Республіку до країн колишнього східного блоку; для німців і поляків важлива фінансова і транспортна доступність Чехії. І нарешті, представники жодної з опитаних національностей не акцентували серед «плюсів» багатство або технологічну розвиненість країни.

Джерело: radio.cz

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here