Найбільший онлайн-супермаркет Праги буде безкоштовно доставляти їжу в офіси

0
302
запуск Rohlik point

Найбільший чеський онлайн-магазин продуктів Rohlik.cz впроваджує новий спосіб доставки покупок. У деяких великих офісах Праги і Брно з’являться невеликі охолоджувані бокси Rohlik Point. Дана служба пропонує безкоштовну доставку невеликого замовлення вартістю від 300 крон прямо в бокс. Раніше мінімальна сума замовлення становила 500 крон, до того ж необхідно було оплатити доставку кур’єром. Тепер послуги онлайн-магазину стануть доступнішими.

“Новий спосіб доставки найкраще підходить для невеликих покупок. Покупцеві не потрібно буде заходити в магазин, вибирати продукти і стояти в черзі – він просто візьме пакет з контейнера і поїде додому. Таким чином люди заощадять як мінімум півгодини кожен день», – говорить засновник компанії Томаш Чупр.

Видача продуктів планується вже через дві години після замовлення. Всі інструкції, пін-код та інші деталі Rohlik.cz буде посилати клієнтам в момент, коли пакет потрапляє в бокс.

“У цьому ж повідомленні ми даємо знати, в якій частині боксу знаходиться покупка, позначена ім’ям даного клієнта. Ми віримо своїм покупцям і не боїмося, що вони будуть брати чужі замовлення. В крайньому разі ми готові повністю компенсувати збитки», – говорить Симона Била, проект-менеджер Rohlik.cz.

Мета компанії – розширити подібний тип доставки на рівень замовників поза бізнес-центрами. Поки що подібні бокси стоять тільки в декількох будівлях, але в наступному році їх буде більше 100. Варто зауважити, що для Rohlik.cz. ця служба принесе практично нульовий дохід. Незважаючи на це, Томаш Чупр налаштований на запуск проекту, який полегшить життя покупцям.

Джерело: czechcrunch.cz

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here