Названі найгірші місця для життя в Чехії

0
473
рейтинг міст чехії

Найгіршими містами для життя в Чехії назвали Карвіну і Орлов (Моравськосилезський край). Такі результати показав проект Obce v datech («Міста в цифрах»). Представники міст захищаються тим, що не можуть на все вплинути, і ставлять під сумнів результати голосування. Перші місця зайняли середньочеське місто Ржичани і Прага.

У рейтингу з 206 населених пунктів Карвіна зайняла 205 місце. Творці проекту заявили, що хотіли допомогти містам краще розставити стратегічні пріоритети. Однак розуміння в Карвіні вони не знайшли.

«Це неприємно і взагалі не правда… Я б хотів запросити їх сюди, щоб вони приїхали в Карвіну і сказали, що наше місто гірше, ніж Литвинов, Хомутів, Усті-над-Лабем або Кладно», – засмутився мер Карвіни Ян Вольф.

Результати дослідження його, як жителя Карвіни, розлютили.

Представники партії карвінських Піратів і Старост не згодні з точкою зору мера. Вони закликали його придбати детальний розбір якості життя в місті.

Автори проекту вивчали інформацію з двох джерел: від органів державного управління і Чеського статистичного комітету. У дослідженні брали участь і інтернет-роботи, які отримували інформацію з баз даних і карт.

На підставі отриманої інформації міста порівнювали з 29 критеріям.

Джерело: idnes.cz

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here