Названо найбільш завантажені дороги в Празі

0
253
дороги праги

У минулому році в Празі зросла кількість зареєстрованих автомобілів. Тепер їх, згідно актуальною статистикою Технічного управління комунікаціями (ЦК), стало більше на 56 тисяч. За рік всі машини в столиці щодня проїжджали в цілому по 23 млн кілометрів, що на 0,79 млн більше, ніж у позаминулому році.

Всього в Празі зареєстровано 844 613 легкових автомобілів (з урахуванням понад 50 тисяч машин, зареєстрованих тільки в 2017 році). До кінця минулого року на 1,5 жителя Праги стало припадати по 1 автомобілю.

Нещодавно також була опублікована статистика компанії KPMG, згідно з якою в Прагу щодня приїжджає 180 тисяч жителів Середньочеського краю та інших регіонів. При цьому можливості так званих перехоплюючих парковок складають не більше 3 400 місць.

Найбільш завантаженим ділянкою в Празі вважається Барандовський міст, по якому щодня проїжджає 142 тисячі автомобілів. Друге місце по завантаженості займає Південна сполучна дорога (Jižní spojka) – на ділянці між вулицями 5. května і Vídeňská. Там щодня проїжджає 129 тисяч машин. Перетин Південної сполучної дороги і вулиці 5. května вважається найбільш завантаженим перехрестям в столиці.

Що стосується празьких тунелів, то найбільше машин щодня проїжджає через Злиховський тунель (90 тисяч машин в день). За ним по завантаженості слідує тунельний комплекс Blanka, де через Дейвицький тунель щодня проїжджає 88 тисяч автомобілів.

Незважаючи на цю статистику, громадський транспорт залишається в пріоритеті у жителів. 49% всіх маршрутів люди долають саме на ньому. На автомобільний транспорт припадає 29%. Статистика також свідчить, що в середньому в кожному автомобілі знаходиться 1,3 людини. В 1990 році цей показник становив 1,71 людини, у 2000 році – 1,44 людини в автомобілі. 26% жителів Праги воліє ходити пішки, 1% – їздити на велосипеді. Інші комбінують різні види транспорту.

Джерело: novinky.cz

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here