Пага реалізує проект заохочення туристів

0
97
туристи в чехії

Мерія Праги реалізує проект заохочення туристів. Відповідне рішення було прийнято в понеділок міською радою. Кожен турист, який проведе в будь-якому зі столичних готелів більш, ніж одну ніч, отримає заохочувальний подарунок у вигляді вхідного квитка в одну з культурних установ Праги.

На реалізацію проекту, названого «У Празі, як вдома», адміністрація міста виділить 121 млн крон (4,5 мільйона євро). Програма заохочень туристів, в даному випадку в першу чергу вітчизняних, буде запущена з 1 липня і завершиться 30 вересня 2020.

“Проект покликаний відновити туризм. Зараз він орієнтований на чеських туристів. Звичайно, залежно від розвитку ситуації, ми зрештою поширимо програму на країни, з яких люди зможуть приїхати “, – сказала радниця Хана Трештікова.

Місто надасть ваучер кожному відвідувачеві, який приїжджає до Праги і зупиняється в готелі більше однієї ночі. “За кожну ніч, яку він проводить тут, він отримуватиме виграшні бали, які він зможе використати в установах, насамперед в празьких організаціях, таких як зоопарк, ботанічний сад, планетарій або міський музей”, – сказала Трештікова.

Також будуть залучені установи, які підтримують столицю за рахунок грантів. Серед них Трештікова згадувала Докса чи музей Кампа. За словами радниці, місто також хотіло б включити до системи деякі державні установи, наприклад Празький замок чи Національну галерею.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here