Подати податкову декларацію у Чехії за минулий рік потрібно до 3 квітня 2018 року

0
192
подання податкової декларації в чехії

Замість більшості співробітників податкові зобов’язання виконує бухгалтерія на роботі, яка бере в розрахунок і належні їм податкові пільги. Їх можна застосувати в кінці кожного календарного року, якщо працівник надасть необхідні документи. Заяву про річний розрахунок співробітники повинні підписати до середини лютого.

Якщо працівник не встиг це зробити або роботодавець не може йому надати річний розрахунок з об’єктивних причин, платнику податків потрібно самостійно подавати податкову декларацію.

Усі платники податків в Чехії, які не користуються послугами податкових консультантів, у цьому році повинні подати податкову декларацію за 2017 рік не пізніше 3 квітня 2018 року. Податкову декларацію можна буде подати в електронному вигляді, особисто або поштою – у відповідний податковий орган.

Порівняно з минулим роком в цьому році оподаткування буде більш м’яким для сімей з дітьми та підприємців з низькими доходами, які використовують витратні відрахування.

Річна податкова пільга на першу дитину в сім’ї становить 13 404 крони, на другого – 19 404 крони, на третю і наступних дітей – 24 204 крони. Скористатися правом на податкову пільгу може лише один з батьків, з яким живуть діти.

Джерело: novinky.cz

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here