Політики хочуть збільшити кількість поліцейських у Празі і вирішити питання з відеоспостереженням

0
162
поліція в чехії

Злочинність у місті зменшується з кожним роком. За словами експертів з безпеки, в Празі загрози терористичних атак немає. Ось чому здається, що партії, які прагнуть отримати владу в столиці на місцевих виборах, приділяють мало уваги в своїх програмах питанням безпеки. Однак опитування показали, що це тема, яка цікавить суспільство.

Найчастіше в програмах кандидатів присутні твердження, що вони збільшать число міських поліцейських на вулицях. Це обіцяють соціал-демократи, Пірати, TOP 09 в коаліції з STAN і ODS. Від останніх звучать пропозиції, згідно з якими поліції не потрібно приділяти стільки часу транспортним питанням, а більше зосередитися на забезпеченні громадського порядку і безпеки. Аналогічні зміни у фокусі уваги поліції обіцяють у ANO.

Збільшення числа поліцейських партії обіцяли і перед минулими виборами. Однак після чотирьох років у міській поліції мало що змінилося.

Муніципалітету не вистачає як мінімум триста чоловік в поліції. Серед іншого, інститути забезпечення безпеки в Празі конкурують між собою. На думку фахівців, збільшення числа поліцейських на вулицях має сенс тільки при інших змінах.

Зокрема, — це більш глибока інтеграція всіх систем безпеки і розширення співробітництва з громадськістю. Також необхідно скоригувати оцінку ефективності роботи поліцейських, інакше, ніж за сумою штрафів за правопорушення.

Партії в своїх програмах відзначають зв’язок загального рівня безпеки з вуличними камерами. У той час як Пірати, наприклад, хочуть посилити контроль за системами відеоспостереження, ČSSD, навпаки, мають намір модернізувати і розширювати мережу міських камер. Зовсім інший підхід у SPD, вони обіцяють громадянам визначати кількість і розташування камер на референдумах, правда фахівці з безпеки категорично не згодні з такою ініціативою

Важливе значення має співпраця

ODS у зв’язку із загрозами тероризму включили в свою програму безпеки навчання добровольців з празьких транспортних компаній, адміністративних і комунальних служб, підприємств та офісів. За прикладом США і Ізраїлю добровольців будуть готувати на випадок надзвичайних подій.

Експерти вітають таку ідею, але додають, що для досягнення успіху в довгостроковій перспективі необхідно працювати над інформуванням громадськості про безпеку, контактах з громадянами та розробці інструментів, які міські жителі можуть використовувати при навчанні і у випадку позаштатних ситуацій.

Згодні фахівці з безпеки і з програмним обіцянкою коаліції TOP 09 та STAN, спрямованих на забезпечення кращої готовності до Праги, так званим, «блекаутам», масштабних відключень електрики.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here