Понад 10 тис. людей вийшли на демонстрацію проти прем’єр-міністра Чехії

0
73
демонстрація проти бабиша

У понеділок увечері у всіх великих містах відбулися демонстрації проти глави чеського уряду у відставці Андрія Бабиша. Тільки в Празі в акції протесту, організованій на Вацлавській площі, взяли участь понад 10 тис. осіб, в Брно в протестних заходах було помічено близько 2 тис. осіб, ще кілька сотень мітингувальників вийшли на центральні вулиці 20 чеських міст.

Чеські громадяни незадоволені тим, що Андрій Бабиш, що є мільйонером і одним з найбагатших людей у країні, очолює чеський уряд, незважаючи на те, що в його відношенні порушено кримінальну справу за сумнівних дотацій ферми «Гніздо лелеки». Вийшли на вулиці активісти наполягають на тому, щоб уряд країни очолював людина, що не має проблем з законом.

Організатори заходу, виступаючи перед присутніми демонстрантами, підкреслили, що вони виступають не проти результатів парламентських виборів, вони незадоволені конкретною людиною, яка будь-якою ціною прагне очолювати уряд. Активістів також не влаштовує, що кабінет міністрів досі не сформульовано, хоча з моменту осінніх виборів минуло майже півроку.

Учасники демонстрацій по всій Чехії підписували петицію «За порядного прем’єр-міністра і уряд», за словами організаторів, документ підписали не менш як 200 тис. громадян.

Фото з твіттер-аккаунту @Vaclav_Hampl

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here