PRAGA 2018: поштові марки з порцеляни

0
245
поштові марки з порцеляни

Завод Český porcelán a.s. в Дубі, недалеко від міста Теплиці, випустив унікальну лімітовану серію поштових марок з порцеляни, які будуть виставлені на продаж на міжнародній філателістичній виставці Praga 2018 в серпні поточного року.

В серії – 500 марок. Ще 600 штук Český porcelán («Чеська порцеляна») зробив замовлення для Чеського союзу філателістів. Марки розміром з візитну картку користуються вже зараз великим попитом.

У фарфорових марок, також як і у паперових, є по краях зубцівка, позначення Praga 2018, в нижній частині вказаний номер серії або ім’я. Марки прикрашені класичним цибулинним візерунком – символом продукції заводу в Дубі. «Чеський союз філателістів планує роздати 600 марок гостям з 80 країн світу. Їх імена виведені золотим кольором», – повідомила автор ідеї Петра Клазрова.

Решта 500 поштових марок почнуть продаватися в день відкриття виставки, 15 серпня. «Їх вартість встановлена на 500 кронах за штуку, однак ми припускаємо, що їх ціна зросте, як і у випадку класичних паперових марок, з плином часу», – доповнила Клазрова.

Захід організовано під патронатом Міжнародної федерації філателії і приурочено одразу до кількох подій: сторіччю виникнення самостійної Чехословаччини, і, відповідно, до сторіччя випуску першої чехословацької поштової марки, а також до ювілею створення Поштового музею.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here