Прага не зацікавлена в «алкогольному туризмі»

0
129

Староста Праги 1 Олдржих Ломецький пропонує підвищити акцизи на міцний алкоголь, щоб ударити по «алкогольного туризму», що процвітає в центрі Праги.

«Прага 1 не збирається боротися за іноземців, що приїжджають на день чи два за дешевим алкоголем. Ми не хочемо бути улюбленим місцем тих, хто його шукає. Потрібно підвищити акцизи на міцний алкоголь, щоб він коштував, як у Західній Європі. Це приверне в центр Праги більш солідних туристів, які не будуть заважати місцевим. Я розумію, акцизи на алкоголь — це не питання районних або міських властей, необхідне рішення уряду», — сказав Ломецький в інтерв’ю Idnes.cz.

А раніше районна влада Праги 1 вимагала від мерії вивчити можливість скорочення робочого часу барів, нічних клубів та інших подібних закладів, розташованих у центрі столиці.

Пропонується дозволити їм працювати лише до 02.00, а перед вихідними — до 03.00.

Раніше появи відповідного розпорядження мерії домагалося керівництво Праги 2, але безуспішно.

Як повідомляє сайт prazskypatriot.cz, в пояснювальній записці керівництва Праги 1 говориться, що «вночі центр міста перетворюється на зону бойових дій, і для жителів району це просто нестерпно».

«Зростаюча кількість туристів, дешевий алкоголь і заклади, що працюють до ранку, перетворили центр столиці на місце для вечірок і танців. З цього страждає імідж Праги», — переконані автори ініціативи.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here