Прага увійшла в список кращих міст для відкриття бізнесу

0
102
прага найкраще місто для ведення бізнесу

Відкриття власної справи – завдання не з легких. Якщо ви почнете вести справи в недостатньо відповідному місті, то можете нашкодити своєму бізнесу, перш ніж він почне приносити дохід. Ціни по всьому світу стрімко ростуть, рівень безробіття збільшується, а наслідки від коронавірусної кризи все ще відчуваються в багатьох містах світу. Однак навіть в такий непростий час Прага залишається в п’ятірці кращих міст для відкриття бізнесу. Це випливає з рейтингу, опублікованого незалежним міжнародним консалтинговим агентством Utility Bidder.

Доходи населення, рівень безробіття, обсяг бюрократії для підприємців, надання кредитів з боку банків і легкість реєстрації компаній – в кожному місті ці показники різні. На думку міжнародного консалтингового агентства Utility Bidder, яке порівняло умови відкриття бізнесу в світових мегаполісах, почати свою справу найвигідніше в Центральній Європі – перші чотири місця зайняли Будапешт, Прага, Варшава і Братислава.

Компанія Utility Bidder порівняла цілий ряд факторів, що мають прямий вплив на ведення бізнесу, наприклад, середньорічну брутто-зарплату, річні ціни на оренду офісу, ціни на електрику і на підключення до інтернету, а також розмір податку на прибуток. Прага продемонструвала відмінні результати в більшості сфер, недоліки були виявлені в зайвій бюрократії і дещо складній системі оподаткування.

Всього в рейтингу фігурує сімдесят міст Європи, Азії, Північної та Центральної Америки і Австралії. Найкращі результати показали міста Центральної Європи. В кінці списку опинилися в основному мегаполіси Сполучених Штатів. Згідно з даними компанії Utility Bidder найдорожче вести бізнес в Сан-Франциско і Нью-Йорку, а також в Токіо, Бостоні та Женеві.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here