Прага вирішила боротися зі смогом з допомогою пива

0
113
споживання пива в чехії

Найбільшим джерелом забруднення повітря в Празі є автомобільний транспорт. Празька міська рада вирішила знизити його використання оригінальним способом. Вона зв’язалася з пивоварним заводом Lobkowicz, та у співпраці з ним було створено пиво Pražský chodec («Празький пішохід»). Головна ідея полягає в тому, що випивши пиво в барі, водії будуть добиратися додому «своїм ходом». Просування проекту під назвою Pivem proti smogu обійшлося майже в мільйон крон.

«Ми шукали якийсь нетрадиційний спосіб залучення уваги до проблеми забруднення повітря, так і народилася ідея використання чеського пива», – розповів координатор проекту Лукаш Ершил.

За державні кошти було створено спеціальний веб-сайт pivoprazskychodec.cz, а також рекламні банери в Празі, на яких поруч з емблемою Праги розташований логотип пивоварного заводу Lobkowicz, що належить китайському концерну CEFC.

«Наше пиво допомагає очищати атмосферу від бензапірену, оксидів азоту і частинок пилу. Воно спеціально призначене для того, щоб колеги могли насолодитися ним після роботи, залишивши свої службові автомобілі хоча б на один день в гаражі», – так рекламують пиво на офіційному сайті.

Піар-агентство WMC отримало за створення проекту майже 600 тис крон. Ще 260 тис були витрачені на рекламні банери і кілька сотень тисяч крон – на комунікаційну стратегію і медіаплан.

Назва «Празький пішохід» було обрано не випадково. Саме так називається твір поета Витежслава Незвала, що описує красу Праги.

Джерело: idnes.cz

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here