Празький аеропорт перевантажений: транспорт не справляється з пасажиропотоком

0
157
чеський аеропорт перевантажений

Величезний пасажиропотік і відсутність залізничного сполучення з аеропортом призвели до того, що лінія Airport Express – спільний сервіс чеських залізниць (České dráhy) та транспортної компанії Праги (DPP) – виявилася заручником ситуації і не встигає розвозити пасажирів між аеропортом і головним залізничний вокзалом. Найзавантаженіша частину дня, коли пасажири просто не вміщуються в автобус, – ранкові корки.

«Вчора і сьогодні я так і не зміг потрапити в автобус. В цьому році це вже 7-й раз, коли зі мною це сталося. Вчора разом зі мною перед автобусом залишилося стояти близько 40 людей, сьогодні – приблизно 15. Ця лінія абсолютно не справляється з напливом туристів», – поділився один з пасажирів.

Чеські залізні дороги і DPP при цьому відзначають, що у зв’язку зі збільшенням пасажиропотоку вони вже прийняли ряд заходів: наприклад, інтервал руху автобусів у ранкові затори був скорочений з 30 хв до 10 хв. Хоча до 8:30 ранку інтервал все-таки залишився 30 хв. Крім того, транспортна компанія Праги задіяла більше автобусів за маршрутом 119, йдуть до зупинки Nádraží Veleslavín.

Слід зазначити, що власники лінії Airport Express, по суті, в даній ситуації не винні. Ця лінія була створена як допоміжний транспорт для тих, кому потрібно швидко добратися з аеропорту на залізничний вокзал і продовжити свій шлях на поїзді в інші міста Чехії та сусідні країни. Ніхто не розраховував, що їй почнуть користуватися як головним трансфером з аеропорту в місто.

Нагадаємо, що ще в 2008 році минулий міністр транспорту Алеш Ржебичек обіцяв здійснити запуск залізничної лінії до празького аеропорту до 2013 року. Пізніше інші чиновники обіцяли те ж саме в 2016 році – відкриття лінії тоді планувалося на 2023 рік. Але вже зараз очевидно, що цей проект втілити в життя до цього терміну нереально.

У минулому році Airport Express переправив у загальній складності 15 млн пасажирів, в цьому році цей показник може досягти 17 млн.

Джерело: denik.cz

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here