Пиво втрачає популярність серед чехів

0
142
споживання пива в чехії

Чеський союз броварень і солодовен опублікував статистичні дані за 2017 рік, згідно з якими середньостатистичний чех протягом дванадцяти місяців випив 138 літрів пива. Як не дивно, це – найнижчий показник за останні 50 років.

Незважаючи на падіння показників, Чехія утримує світове лідерство в споживанні пива. На другому місці опинилися Сейшельські острови з 115 літрами, і лише за ними йдуть Німеччина і Австрія (по 105).

В 2017 році чеські броварні зварили менше пінного напою, ніж роком раніше. Загальна кількість виробленого пива становило 20,32 млн гектолітрів. Дані за 2016 рік – 20,47 млн гектолітрів, це був найбільший обсяг звареного пива за всю історію пивоваріння на території Чеської Республіки.

На думку фахівців, багато в чому причиною зменшення є державні обмежувальні заходи, такі як Антитютюновий закон і Електронний облік виручки (EET).

Як повідомляє Чеський союз броварень і солодовен, менша кількість звареного пива не вплинула на експорт напою, який, навпаки, зріс на 4,5% і склав 4,5 млн гектолітрів. Головними споживачами чеського пива є словаки, німці і поляки, велика кількость напою була експортована в США, Росію і Південну Корею.

Фахівці відзначають, що в минулому році зросла любов чеських громадян до фруктових сортів пінного напою, продажу напою з різними фруктовими смаками зросли на 30% порівняно з попереднім роком.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here