Сенат Чехії підтримав заборону одноразових пластикових виробів

0
110
заборона пластикових одноразових виробів

Члени Верхньої палати Парламенту Чеської Республіки підтримали заборону виробництва і продажу одноразових товарів з пластмаси, які можна замінити продукцією з інших доступних за ціною матеріалів. Цю заборону просуває Європейська комісія, яка прагне до зниження забруднення пластмасовими відходами світових океанів і прагне до 2025 року забеспечити в державах-членах збір за допомогою системи відшкодувань.

У планах припинення випуску, наприклад, одноразового пластмасового посуду, зниження загального обсягу застосування пластикової продуктової упаковки, а також забезпечення збору 90% одноразових пластмасових пляшок за допомогою введення застави.

Також хочуть уточнити обсяг пропонованого розширення відповідальності виробників пластмасових виробів. Мілош Вистрчіл заявив, що треба зберігати здоровий глузд, адже якщо виявиться, що використання непластикових виробів було б у десятки разів енергетично більш складним, і організаційно набагато дорожче, то він не впевнений, що виробництво треба забороняти.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here