Що приховують чехи від своїх партнерів

0
76
що чехи приховують від партнерів

9 з 10 чехів зберігають секрети від своїх партнерів. Найчастіше – це паролі від соціальних мереж і вміст телефонів: SMS, електронні листи і контакти. Кожен третій чех приховує від свого партнера зраду. 20% приховує розмір своїх заощаджень, а кожен шостий чех не говорить про борги. Такі результати показало червневе дослідження компанії Equa bank.

Зраду від партнера приховує кожна четверта жінка і кожен третій чоловік. Кожна четверта жінка в Чехи приховує кількість попередніх партнерів. Чоловіки часто приховують своїх привабливих колег (23%). Більше 20% жінок приховують свою вагу. Кожен п’ятий чоловік не розповідає про свої зустрічі з колишньою дівчиною.

Різні речі приховують чоловіки і жінки у сфері фінансів. Наприклад, жінки приховують розмір своїх заощаджень (19%), купівлі та їх дійсну вартість (19%). Чоловіки тримають в таємниці борги (19%).

Дослідження показало, що люди найчастіше приховують щось від партнера через любов, щоб захистити його від зайвої болі (30%). Приблизно кожен четвертий чех не говорить про свої секрети, щоб йому не доводилося пояснювати їх перед партнером. Тільки кожен десятий житель Чехії нічого не приховує від партнера.

Джерело: ceskenoviny.cz

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here