Скільки грошей батьки в Чехії готові відкласти на майбутнє дитини

0
141
Скільки грошей чехи відкладають на для дітей

Три з чотирьох сімей відкладають гроші на майбутнє дітей. Найпопулярніший продукт для цих цілей – накопичення на будівництво житла. 3/5 батьків регулярно вносять гроші на накопичувальний рахунок дитини, причому найчастіше щомісячний внесок складає не більше 500 крон. Таку інформацію надало агентство STEM/MARK. У дослідженні брало участь 611 батьків дітей у віці до 18 років.

Найчастіше сім’ї починають робити заощадження для дітей, коли тим виповнюється три роки. Але зазвичай для дітей до 6 років батьки збирають гроші в прості скарбнички. А от вже для дітей з 7 до 12 років вони підшукують відповідні фінансові продукти. 56% батьків вибирає накопичення на будівництво житла. Для кожної третьої дитини відкривається спеціальний накопичувальний рахунок. Для 1/4 дітей батьки укладають договір страхування життя.

3/5 батьків регулярно відкладає гроші на майбутнє дітей. Половина сімей робить внески в розмірі до 500 крон. 1/5 батьків готова відкладати понад 1 000 крон на місяць.

Кожна четверта сім’я не збирає гроші для майбутнього дітей. Причиною найчастіше стає банальна нестача грошей. 1/5 батьків вважає, що діти ще дуже маленькі, і коли вони підростуть, тоді вони і почнуть збирати. Зазвичай це відбувається, коли дитині виповнюється 10 років.

Також батьки можуть не відкладати на майбутнє дитини, так як вважають, що для цього немає необхідності, або це за них роблять бабуся і дідусь.

Джерело: novinky.cz

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here