Спекотне літо вплинуло на продажі в чеських інтернет-магазинах

0
105
онлайн шопінг в чехії

У першому півріччі 2018 року чехи витратили в інтернет-магазинах 51,5 млрд крон, що на 11% більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. За словами експертів, таке зростання пояснюється надто спекотною погодою і раннім настанням літа.

Крім того, з’явилися нові категорії товарів, які чехи стали купувати в інтернеті.

«Ще недавно для чехів не було типовим купувати продукти харчування та ліки онлайн, тепер у великих містах це стало стандартною ситуацією», – розповів Ян Ветишка, директор Асоціації електронної торгівлі в Чехії.

Більше чехів стали оплачувати свої покупки банківською картою. Порівняно з минулим роком, цей показник особливо зріс у косметичних товарів (+20%) і іграшок (+12%). Примітно, що 30% покупців все ще не хоче користуватися послугами пошти і кур’єрів або забирає свої покупки в місцях видачі замовлень.

Чехія займає перше місце в Європі за кількістю інтернет-магазинів на душу населення. У минулому році в країні працювало 40 100 магазинів. При цьому більше 43% всієї електроніки в Чехії продається саме онлайн, в той час як середній показник по Європі становить лише 24%.

Джерело: ihned.cz

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here