Третина продавців нерухомості в Чехії завищують ціни

0
138
купівля житла в чехії

На думку експертів, близько третини пропозицій квартир і земельних ділянок в Чехії виставляються на продаж за невиправдано завищеними цінами. Через високий попит на житлову нерухомість очікування продавців відрізняються від реальної ринкової вартості більш ніж на 30 %.

Примітно, що через деякий час продавцю квартири, будинку або земельної ділянки доводиться стримувати свій апетит і знизити ціну, однак такі угоди можуть розтягнутись на півроку й більше. Часто неадекватні ціни виставляються, лише орієнтуючись на аналогічні пропозиції, без врахування купівельної спроможності населення, що і призводить до розтягнутих у часі продажів.

Ситуація в столиці інша. Як правило, продавці бувають приємно здивовані сумою угоди. Особливо це стосується невеликих квартир вартістю до 5 млн крон, які продаються на аукціонах. У цьому випадку власники продаваної нерухомості можуть одержати на 10% більше, ніж очікували спочатку. Варто відзначити, що попит на житло в Празі високий, тому продавці неохоче торгуються і йдуть навіть на мінімальне зниження вартості.

Що стосується продажу будинків, то тут важливо мати на руках технічну оцінку нерухомості.

Згідно з новими правилами, покупець може розраховувати на компенсацію в разі виявлення прихованих дефектів, про які змовчав продавець, протягом п’яти років з дня здійснення покупки

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here