Ціни в празьких готелях сягають рівня Відня

0
56
Ціни в празьких готелях сягають рівня Відня

Інтерес туристів до Чехії зростає з року в рік, повідомляють чеські ЗМІ. Поряд з цим дорожчають і готельні номери – ціни готелів по країні піднялися в середньому на 18 відсотків, а в самій столиці – на 22 відсотки. За даними аналітиків, вартість проживання в празьких готелях досягає рівня Відня.

У категорії від трьох до п’яти зірок, середньостатистичний номер коштує 87 євро за ніч, причому ще п’ять років тому його ціна не перевищувала 62 євро.

Готельному бізнесу пішло на руку штучне зниження курсу крони до 27 крон/євро з листопада 2013 р. по квітень 2017 р. Завдяки інтервенціям Чеського національного банку (ЧНБ), Прага стала дешевше для зарубіжних туристів. Однак зростання цін на готелі не зупинилося навіть після закінчення валютних інтервенцій, це виходить із статистичних даних компанії STR Global.

Зростає також зайнятість готелів. Прага за цим показником випереджає цілий ряд європейських держав, досягаючи понад 80 відсотків. У регіонах ситуація ні трохи не гірше (75 відсотків).

За даними чеського видання Hospod noviny, минулого року в чеських готелях поселилися понад 14 мільйонів туристів, що на 9 відсотків більше, ніж роком раніше. Дві третини з них були іноземці, найчастіше з Німеччини, Словаччини та Росії.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here