У Чехії прогнозується різке зростання цін на страховки для іноземців до 12 тис. на рік

0
172
державне страхування в чехії

Слідом за підвищенням цін на всі види страхових послуг для іноземних громадян, зокрема, учнів чеських вузів, в листопаді минулого року, коли ціна піднялася з середньої позначки в 4900 крон до 7500, а потім і чергового підвищення в лютому цього року до 7900, страхові компанії запланували нове підвищення тарифів на комплексні страховки.

Згідно з актуальними даними, з перших чисел квітня страхові компанії, що спеціалізуються на послугах із страхування іноземців, піднімуть середню вартість річної страховки до 12 000 крон.

Підвищення стосуватиметься практично всіх категорій іноземців, у тому числі найпопулярнішого сегмента – студентів.

Ґрунтуючись на офіційних коментарях представників страхових компаній, причина зростання цін на страховки полягає в щорічно зростаючих витратах на компенсації медичних витрат іноземним громадянам, а також величезний розрив між вартістю комерційної страховки і державної (обов’язкової для кожного громадянина ЧР – прим. ред.).

Державна страховка коштує не менше 24 000 крон на рік, комерційні страхові продукти, незважаючи на «низьку» вартість, зобов’язані покривати медичні витрати своїх клієнтів на такому ж рівні з системою Громадського страхування громадян (Veřejné zdravotní pojištění)

За даними Around Prague, зростання цін у даний момент неофіційно підтверджено наступними страховими компаніями: Maxima, SLavia, pVZP, Ergo, Axa/Ipa, Uniqa.

Офіційна заява представників страхових компаній очікується в понеділок, 2 квітня.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here