У Чехії обрали головну святкову ялинку

0
1032
різдвяна ялинка 2018 прага

Час починати готуватися до Різдва, а яке Різдво без ялинки? Щороку до цієї події підходять серйозно і ретельно. І якщо раніше проводилися конкурси з пошуку кращого святкового дерева, то останні три роки різдвяну ялину стали дарувати Празі власники дерев. Ялина-2016 була родом з місця Пецка, Краловеградецький край (чес. Královéhradecký kraj), на півночі Чехії.

Торішнє дерево знайшлося біля Кршивоклата недалеко від Праги. І Ялинка-2017, обрана з 23 можливих кандидаток, з честю виконала свою місію в минуле Різдво.

Що ж чекає пражан в цьому році? Ялинка з Ліберецького регіону, містечка Ринолтіце, зросла до 23 метрів, а оскільки дерево знаходиться приблизно в двадцяти п’яти метрах від будинку, воно росло без обмежень, має красиву і щільну крону. Проте, дендрологи проведуть звичну експертизу, головне питання – чи здорове дерево, чи витримає святкові дні.

Ялина-2018 буде зрубана 25 листопада 2018 року, в неділю. Ця ялинка призначена для Староміської площі. Там же 1 грудня планується урочисте запалення вогнів і відкриття Різдвяних базарів. Все це оздоблення планується зберегти до 6 січня 2019 року.

До речі, традиційно, за різними опитуваннями Прага в топовій десятці міст – кращих для проведення Різдвяних свят. Отже, вже зовсім скоро святкові вогні прикрасять Чеську столицю, та й вся Чехія готується до Адвенту.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here