У Чехії опублікували рейтинг найбільш відвідуваних туристичних місць

0
374
празький град

Днями агентством CzechTourism була опублікована статистика відвідуваності пам’яток і розважальних установ Чехії. У першій десятці розташувалися відразу 6 місць з Праги.

За традицією найпопулярнішим місцем став Празький Град – в минулому році його відвідало 2,38 млн туристів, що на 13% більше, ніж у попередньому році.

На другому місці опинився Петршинський фунікулер (2,07 млн відвідувачів), на третьому – Празький зоопарк (майже 1,5 млн).

Незважаючи на те, що в Aquapalace Praha спостерігалося зменшення відвідуваності на 20%, аквапарк зберіг за собою четверте місце в рейтингу займає перше місце у категорії розважальних місць.

Найбільший ріст відвідувачів – майже на третину – в цьому році був відзначений у музею Škoda в Млада-Болеслав. У 2017-му році його відвідало 254 тис осіб. На подив фахівців, Ратуша на Староміській площі в Празі виявилася менш популярною у туристів – її відвідало 377 тис осіб, що на цілих 56% менше, ніж у 2016-му році.

Те, що пам’ятки Праги який рік поспіль займають перші рядки рейтингу, нікого не дивує: столиця приваблює найбільше закордонних туристів. Доброю новиною, однак, є те, що останнім часом у туристів зростає інтерес до інших регіонів Чехії.

«У 2017-му році набагато більше туристів відвідало центр iQLandia в Лібереці і Landek Park в Остраві», – зазначила директор агентства CzechTourism Моніка Палаткова.

В цьому році в рейтингу є і «новачки»: наприклад, празька Пінкасова синагога посіла сьоме місце (675 тис відвідувачів), а Іспанська синагога розташувалася на тринадцятому місці (462 тис відвідувачів).

За даними Чеського статистичного комітету, в минулому році в чеських готелях і пансіонах зупинилося рекордна кількість туристів – 20 млн осіб (на 9,1% більше, ніж в 2016-му році).

Джерело: denik.cz

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here