У Чехії порахували туристів в минулому кварталі

0
161
звіт з туризму в чехії 2018

В Чехії підбили підсумки вхідного турпотоку за третій квартал. Всього в чеських готелях, пансіонатах і кемпінгах за цей період зупинилося 7,4 млн туристів, що на 5,7% більше, ніж у третьому кварталі минулого року. Кількість ночівель також зросла на 4,3% і склала 20,6 млн. Таким чином, навіть у головний сезон Чехія показує тенденцію до збільшення турпотоку, – повідомляють в Чеському статистичному управлінні.

Стало більше як іноземних, так і своїх туристів. На 7,5% більше чехів в третьому кварталі цього року подорожувало по своїй країні в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Приріст іноземних туристів склав 3,6%.

Серед іноземців за традицією найбільше гостей приїжджає до Чехії з Німеччини – 589 тисяч осіб. Німці склали п’яту частину від загальної кількості постояльців чеських готелів (більше, ніж у третьому кварталі минулого року на 2,6%).

На другому місці за чисельністю опинилися туристи зі Словаччини – 224 тисячі осіб (приріст – 5,4%). Туристів з Китаю в минулому кварталі було 214 тисяч (на чверть більше, ніж роком раніше). Стало більше також гостей з Польщі, США і Великобританії. Несуттєво скоротився турпотік з Південної Кореї. З Росії приїхало на 5% менше туристів, ніж у третьому кварталі 2017 року.

Відзначається, що з початку року кількість ночівель українських туристів на 45,8 % перевищила кількість ночівель за весь 2017 рік. Третина українських туристів обирала за краще чотиризіркові і п’ятизіркові готелі, 46% зупинилися в тризіркових. Це пов’язують як з відвідуванням родичів, які проживають в Чехії, так і з безвізовим режимом.

Джерело: звіт Міністерства статистики

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here