У Празі відбудеться «Тиждень безкоштовного спорту»

0
115
тиждень безкоштовного спорту

Згідно з проведеними нещодавно соціологічними дослідженнями, чехи витрачають на заняття спортом від 12 тис. крон на рік. Купівля абонемента, форми, необхідного обладнання – дороге задоволення. Часом трапляється, що, грунтовно витратившись на заняття, виявляється, що вони з якоїсь причини не підходять, не ефективні, не подобаються, зрештою.

Щоб знайти свій спорт, яким було б цікаво займатися, доводиться перепробувати багато видів активностей. Зробити це з мінімальними фінансовими витратами можна протягом безкоштовного спортивного тижня, який відбудеться в останні дні 2018 року, з 25 по 31 грудня.

Замість різдвяних застіль, що плавно переходять у святкування Нового року, організатори безкоштовного спортивного тижня пропонують відвідати заняття з різних видів фітнесу. Бажаючі можуть відвідати тренування з йоги, пілатесу, зумби, тай-бо, бейсболу, волейболу, настільного тенісу та багато іншого. За тиждень можна перепробувати багато нового і почати новий рік здоровими і активними.

У зв’язку з обмеженим числом місць на деякі види спорту реєструватися треба заздалегідь на офіційному сайті заходу. Там же можна дізнатися розпорядок, місця проведення і повну програму безкоштовних тренувань на тиждень.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here