У Празі з’явиться новий фунікулер

0
153
проект фунікулера в празі

Канатна дорога між Підбаби в Празі 6, зоопарком в Троє, і Богниці в Празі 8 повинна бути запущена протягом найближчих 5 років. Празькому магістрату вдалося домовитися з адміністраціями районів, через які пройде новий фунікулер.

Вхідна станція канатної дороги планується в районі кінечної зупинки трамваїв в Підбаби. Далі дорога пройде через проміжну зупинку в західній частині зоопарку в Троє і завершиться перед торговим центром в Богнице.

Цей варіант був підтриманий адміністраціями Праги 6 і Праги 8, але магістрат ще не схвалив його в цілому і вже не зможе цього зробити. Остаточне затвердження дослідження будівництва канатної дороги та включення її в план розвитку буде реалізовано новим керівництвом міста. Далі, за словами члена міської ради з питань транспорту Петра Долинека, буде підготовка територіального дозволу та іншої документації, тільки тоді можна буде приступати безпосередньо до будівництва.

За попередніми оцінками, перші пасажири зможуть проїхати на фунікулері не раніше 2023-24 років. Вартість будівництва складе до 1,5 млрд крон. За словами Долінека, це дешевше, ніж трамвайна лінія, яка як і раніше планується в Трою.

За годину підйомник зможе перевозити від 2 до 4 тис. осіб і оплачуватися поїздка на фунікулері буде так само, як і на громадському транспорті.

Проти канатної дороги в минулому виступала міська частина району Прага-Троя, їм не подобалося можливе порушення ландшафтних елементів. Фунікулер також не хотіли пускати через зоопарк, як стверджував директор празького зоопарку Мирослав Бобек, це ставить під загрозу безпеку тварин і порушує цілісність зони відпочинку.

Долінек пропонував побудувати ще один фунікулер між набережною Дворжака і Летненської рівниною. У серпні він хотів представити цю пропозицію в празькому магістраті, але в підсумку відмовився від своєї ідеї.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here