У Празі з’явився прокат скейтбордів

0
124
скейтборди напрокат в празі

Прокат буде працювати за правилами байкшеринга: взяти скейтборд можна буде за шестизначним кодом. Катання обійдеться в 32 крони на годину.

Найбільший і найпопулярніший чеський байкшеринг Rekola прийняв рішення запропонувати своїм клієнтам незвичайну новинку. Крім традиційних рожевих велосипедів компанія представить в прокаті самообслуговування скейтборди. Сервіс буде працювати так само, як і з велосипедами: кожен бажаючий зможе взяти скейтборд, покататися на ньому і повернути в спеціально визначеному місці.

Спочатку компанія хоче протестувати послугу, щоб дізнатися, чи буде інтерес до скейтбордів у жителів Чехії. Аналогічних послуг в країні поки не було. На даний момент взяти скейтборд напрокат можуть пражани в Стромовці і Летенському парку, де для катання є спеціальні траси.

«Вулиці і парки належать людям, і ми хочемо знайти нові можливості використання скейтборду. Дуже важливо використовувати громадський простір в своє задоволення», – прокоментував засновник і директор фірми Rekola bikesharing Вітьок Єжек.

Всі, хто зареєструвався в Rekola, можуть підійти до місця прокату скейтборду, вписати шестизначне число і відкрити замок з цифровим кодом. Число можна отримати через мобільний додаток Messenger, СМС або веб-браузер.

Користування скейтбордом обійдеться в 32 крони на годину. Якщо людина захоче їздити довше, то за кожні наступні 15 хвилин заплатить 8 крон. Для членів Rekola перша година катання пропонується безкоштовно.

Важливо повертати скейтборд на спеціально позначені місця біля стоянок для велосипедів. В іншому випадку вас буде чекати штраф за неправильне повернення.

Якщо користувачі проявлять інтерес до скейтбордів, пунктів прокату зроблять більше.

Джерело: czechcrunch.cz

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here