Уряд Чехії підтримав пропозицію про одностатеві шлюби

0
168
Уряд Чехії підтримав пропозицію про одностатеві шлюби

Раніше повідомлялося, що уряд у відставку займе нейтральну позицію щодо цієї дискусійної в суспільстві темі. Однак у четвер на засіданні Кабінету проект був повністю підтриманий і переданий до парламенту з рекомендацією уряду про прийняття.

Петицію за одностатеві шлюби підписали 46 депутатів із шести парламентських партій: ANO, «Пірати», Комуністична партія Чехії і Моравії, Чеська соціал-демократческая партія TOP 09 a STAN. Серед підписантів немає представників Громадянської демократичної партії, Свободи і прямої демократії та Християнсько-демократичного союзу. Є також група депутатів, очолюваних Мареком Виборним, які стоять на позиціях захисту виключно традиційних шлюбів між чоловіком і жінкою.

На сьогоднішній день в Чехії діє норма, за якою одностатеві пари можуть оформляти партнерські відносини. Це дозволяє регулювати деякі майнові та правові питання.

Якщо проект про одностатеві шлюби буде остаточно схвалений парламентом, то інститут партнерських відносин буде скасований, а гомосексуальні пари отримають у шлюбі ті ж права і обов’язки, що і гетеросексуальні.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here