В Чехії вимагають посилити умови страхування іноземців

0
152
медичне страхування іноземців в чехії

Відразу три важливих державних відомства рішуче налаштовані на посиленні умов страхування іноземних громадян, які прибувають в Чеську державу з третіх країн, що не входять до складу Європейського Союзу.

Міністерства фінансів, внутрішніх справ і охорони здоров’я, незважаючи на певний тиск з боку некомерційних організацій, виступають за те, щоб іноземці не з країн ЄС, мали право укладати договори на надання медичних послуг у Чеській Республіці виключно з комерційними компаніями. Більш того, відомства наполягають на збільшенні вартості страхових послуг, так як актуальна ціна є недостатньою з-за того, що іноземці вже заборгували чеським медичним установам десятки мільйонів крон.

В актуальному законопроекті фігурує цифра в 20 тис. крон у рік за страхові послуги для іноземних громадян. Тільки в цьому випадку, вважають політики, ціна буде покривати медичне лікування. Передбачається також створення спеціального фонду, за допомогою якого можна було б покривати дорогі операції в екстрених випадках.

Громадські організації виступають за доступ іноземних громадян до державного медичного страхування, вартість якого нижче, ніж комерційних компаній, однак чеські політики проти цього.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here