В центрі Праги частково заборонять велосипеди

0
141
велосипедисти в празі

В центрі Праги збираються частково заборонити проїзд на велосипедах. Обмеження діятиме із 10:00 до 17:00 і торкнеться нижньої частини Вацлавської площі, а також площі Республіки та Староміської площі. Заборона має вступити в силу вже в цей четвер 26 квітня. Таке рішення прийняла адміністрація Праги 1.

Велосипедистам доведеться рухатися по центру в об’їзд. Наприклад, вулицю Na Příkopě потрібно буде об’їжджати по вулицях Jindřišská і Panská у напрямку до вулиці Ovocný trh. У бік заходу об’їзд поведе через вулиці Vodičková і Lazarská.

Об’єднання Automat подає скаргу до суду проти обмеження велосипедного транспорту в центрі Праги. Організація зажадала, щоб Дорожній комітет магістрату переглянув своє рішення.

На думку представників об’єднання, адміністрація Праги 1 неуважно поставилась до поправок до законопроекту. Всі 65 поправок, які були надіслані до Праги 1, відкинули або залишили без відповіді.

Спочатку обмеження має стосуватися лише велосипедів на електродвигунах, які почали їздити по центру столиці після заборони сегвеев. Вони представляли небезпеку для пішоходів. Пізніше міська адміністрація переглянула своє рішення і поширила заборону на звичайні велосипеди.

26-го квітня об’єднання Automat планує організувати протест у центрі Праги. Всі бажаючі зберуться і разом проїдуть на велосипедах по вулицях, де з четверга це буде заборонено.

Джерело: ceskenoviny.cz

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here